Author Topic: E-Uzaktan Canlı Ders Yazılımı  (Read 499 times)

seouzmani

• Hero Member
    • View Profile
E-Uzaktan Canlı Ders Yazılımı
« on: April 20, 2020, 02:58:32 PM »
E-Uzaktan Canlı Ders Yazılımı

E-Uzaktan Canlı Ders Yazılımı günümüzde yaşanan virüs salgınından sonra yoğun olarak kullanamaya başlandı. Dünyada birçok ülke salgın nedeniyle eğitim kurumlarını kapattı. Eğitimler artık uzaktan eğitimle verilmeye başlandı. Uzaktan eğitimin kusursuz bir şekilde verilmesi için sağlam bir donanıma ve yazılıma ihtiyaç vardır. İnternet bağlantılı bir cihazınızın olması uzaktan eğitim almanız için yeterlidir. Bu anlamda sahip olduğunuz akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlar ile uzaktan eğitime dahil olabilirsiniz. Uzaktan eğitim veren kurumların uzaktan eğitim yazılım programlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Firmamıza ulaşmak ve ürünlerimizi görmek için E-uzaktan.com bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

E-uzaktan canlı ders yazılımları eğitimde maliyetleri düşürür. Eğitim alma imkanı almayan bazı guruplara eğitim alma imkanı sağlar. Birçok insan iş dünyasında çalıştığı için eğitim almak için vakti yoktur. Örgün eğitime dahil olamayan kişiler e-uzaktan eğitimle bazı alanlarda eğitim alabilir. Bu eğitimlerde verilen belgeler ve sertifikalar otoriterler tarafından kabul görmektedir. Siz de eğitim dünyasına dahil olmak için e-uzaktan eğitim veren kurumlarla iletişime geçip eğitim alabilirsiniz. Uzaktan eğitim sistemi ile kişiler mekana ve zamana bağlı olmadan eğitim alabilir. Uzaktan eğitim sisteminde anlatılan dersler hafızaya alınır. Böylece öğrenci istediği zaman dersleri yeniden izleyebilir. Video sistemi ile kişi eğitim sistemine dahil olur. Eğitim alırken normal bir sınıfta olduğu gibi sorularını sorabilir, sorularına cevap alabilir.

E-uzaktan eğitim canlı ders yazılımları ile öğretmenler anlatacağı derslerin planlamasını yapabilir. Kişiler farklı mekanlarda olsa bile sisteme dahil olup dersi takip edebilir. Ekran ve veri paylaşımları yapılabilir. E-sınav modülü ile kazanımların ne kadar kazanıldığını takip edebilirsiniz. Sistem üst düzey bir güvenlik önlemine sahiptir. Dilerseniz çalışmalarınızı şifre ile güvenlik altına alabilirsiniz. Böylece paylaşımlarınıza sadece sizin izin verdiğiniz kişiler ulaşabilir. E-uzaktan eğitim canlı ders yazılım ihtiyacınızı gidermek için hemen bize ulaşın. Aşağıdaki linkten web sitemize ulaşabilir, canlı ders yazılım programları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Size uygun yazılım programlarını uygun fiyat kolay ödeme seçenekleri ile sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin.

https://www.e-uzaktan.com